Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 14.11.2017 15:39:41 

FSC  OLOMOUC

Závodníci

   


ROZPIS TRÉNINKŮ SEZÓNA 2017 / 2018


 

Aktuální rozpis tréninků
45. 6. 11. – 12. 11. 2017 46. 13. 11. – 19. 11. 2017   

Po

06:00 – 07:00   LED
15:00 - 15:45   Tanec

Po

06:00 – 07:00   LED
15:00 – 15:45   Tanec

Út

 

Út

14:15 – 15:15   Specializace
15:30 – 16:30   LED

St

13:00 – 14:00   LED
15:00 - 16:00   Balet

St

15:00 – 16:00   Balet

Čt

11:45 – 12:45   LED Extra
16:00 - 17:00   Specializace

Čt

12:15 – 13:15   LED Extra
16:00 – 17:00   Specializace

13:00 – 14:00   LED

 

So

07:15 – 08:15   LED

So

12:45 – 13:45   LED

Ne

18:45 – 19:45   LED

Ne

14:00 – 15:00   LED

 

Náborová hodina vždy v úterý v 15:30 hod.

 

PLACENÍ  PŘÍSPĚVKŮ SRPEN, ZÁŘÍ 2017
(platba v hotovosti)

ÚTERÝ  12. 9. 2017
15:30 hod na zimním stadionu


 


  • Příprava na suchu : za období 2. 5. - 29. 6. 2017 základna 1200,- Kč
     
  • Letní tábor :závodnící  3000,- Kč / přihlášky na tábor budou k dispozici na webu i u trenérek oddílu/,
     
  • Úhrada příspěvků:  Číslo účtu je 43-1203420237/0100
  • podmínky úhrady jsou na webu
     
  • splatnost za letní tábor na ledě / viz přihláška/

závodní družstvo 

Závodní družstvo 2015/2016:
Shumlyanska Karin, Onderková Kristýna, Semlerová Pavla Emilie, Hladišová Kateřina, Hubáčková Sára, Šreková Nela, Bouchalová Natali, Delprete Sofia, Žídková Anna, Mervartová Nicole, Možná Veronika, Žídková Linda

 INFORMACE O TRÉNINCÍCH ZÁKLADNY A ZÁJMOVÉHO BRUSLENÍ NALEZNETE V SEKCI ZÁKLADNA 


 

 

 

 

 

 

Rozpisy
Týden č.5 Týden č.6
30. – 5. 2. 2017 6. – 12. 2. 2017
Po 06:00 – 07:00  LED
07:05 – 07:20  Rotace
15:15 – 16:15  Tanec
Po 06:00 – 07:00  LED
07:05 – 07:20  Rotace
15:15 – 16:15  Tanec
Út 14:15 – 15:15  Specializace
15:30 – 16:30  LED
Út 14:15 – 15:15  Specializace
15:30 – 16:30  LED
St   St  
Čt 12:15 – 13:15  LED Extra
16:00 – 17:00  Speciální cvičení
Čt 13:00 – 14:00  LED Extra
14:15 – 15:15  Speciální cvičení
06:00 – 07:00   LED
14:15 – 15:15  Balet
06:00 – 07:00  LED Extra
14:15 – 15:15  Balet
So 17:45 – 18:45  LED  So 16:30 – 17:30  LED      ZRUŠENO
Ne   Ne 15:00 – 16:00  LED
 

 

 

15:30 – 16:30 LED

 

11:45 – 12:45   LED

 

15:00 – 16:00   LED

 

TOPlist