DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 11.12.2020 08:24:33 

FSC  OLOMOUC

Zájmové bruslení

 


ZÁJMOVÉ BRUSLENÍ
( Kurz bruslení pro děti ve věku 8 až 18 let výuka bruslení a krasobruslení )


 

 • Rozsah 2x týdně 1 hodina tréninku na ledové ploše nebo na in-line ploše na zimním stadionu (termíny stejné jako základna)
   
 • Cena a všechny podmínky platby jsou stejné jako pro základnu, viz výše.
   
 • Od druhého úterý v měsíci je nutné se na začátku tréninku prokázat dokladem o zaplacení měsíčního příspěvku za daný měsíc trenérovi svého družstva
   
 • Možnost dokoupení dalších lekcí na ledě mimo pravidelné tréninky družstva zájmového bruslení, a to v hodinách dle rozpisu FSC Olomouc, vždy po domluvě s vedoucí trenérkou
   
 • Cena lekce navíc (60 min.) je 300.- Kč 

 


 Na zimním stadionu jsou stále zavedena bezpečnostní opatření z důvodu koronaviru a tréninky  probíhají podle těchto pravidel:

- sraz na každý trénink vždy 15 min. před začátkem u recepce zimního stadionu
- trenéři převezmou u vchodu všechny zúčastněné děti a  provedou běžnou  dezinfekci
- po ukončení tréninku bude všem při opouštění haly opět provedená běžná dezinfekce

Upozornění pro rodiče:
Rodičům nebude umožněn vstup do haly zimního stadionu, děti vyzvedneme, a předáme po tréninku.
Šatny nebudou k dispozici,  přístup bude pouze na toalety.
Stále také platí, že na základě rozhodnutí generálního manažera HC Olomouc pana Erika Fursta, nebude možné v den utkání ELH parkovat vozidla na parkovišti zimního stadionu v Olomouci.

 


11.12.2020:

Vzhledem ke stále stejné situaci ohledně epidemiologických opatření nebude s největší pravděpodobností do konce tohoto roku možné opětovně začít s tréninky oddělení základny a zájmového bruslení. 
Prosíme tedy všechny o zaplacení uskutečněných tréninků v měsíci říjnu ve výši 600.- Kč se splatností do koce prosince 2020. Pokud někdo již zaplatil za říjen celu částku, bude to samozřejmě zohledněno v platbě po zahájení tréninků v příštím roce.
Přejeme všem dětem i rodičům především pevné zdraví a krásné prožití vánočních svátků. Do nového roku opět to zdraví a také štěstí, abychom se co nejdříve mohli opět setkat při bruslení na zimním stadionu.

1.12.2020:

Na základě částečného uvolňování proti epidemiologických opatření, bychom chtěli co možná nejdříve spustit tréninkovou přípravu našeho oddílu. Zatím se ale jedná o přípravu ne více než 10 sportovců včetně trenéra, což je na zimním stadionu nereálné. Čekáme na výsledky jednání NSA s ministerstvem zdravotnictví ohledně počtu sportovců v halách stadionů. V  návaznosti na tuto situaci, co se týká tréninkové i závodní činnosti v této sezoně, bude reagovat i Český krasobruslařský svaz.
V případě, že se situace obrátí k lepšímu, začneme samozřejmě ihned s tréninkem. Sledujte prosím naše webové stránky.